Francijas tenisists Terenss Atmāns "French Open" pirmās kārtas mačā izcēlās ar nesavaldību, kas ietekmēja kādu skatītāju, tomēr viņš tika sveikā cauri ar brīdinājumu.

Atmāns mačā pret austrieti Sebastjanu Ofneru uzvarēja pirmajos divos setos, bet zaudēja trešajā setā. Kad rezultāts ceturtajā setā bija 1-4, Francijas tenisists zaudēja savaldību un spēcīgi raidīja bumbiņu ārpus korta.

Bumbiņa trāpīja kādai sievietei. Ofners uzskatīja, ka šāda rīcība būtu jāsoda ar diskvalifikāciju. Tiesnesis aprunājās ar skatītāju, kurai trāpīja bumbiņa, bet vēlāk nolēma Atmānam piešķirt tikai brīdinājumu.

"Man tas bija nedaudz pārsteidzoši, jo, ja tu kaut ko tādu izdari uz mazā laukuma, tev ir jāsaņem sods. Viņš sita pa bumbu no visa spēka, un tā milzīgā ātrumā ielidoja publikā. Pat par daudz mazākiem pārkāpumiem spēlētājiem piespriestas diskvalifikācijas," komentēja Ofners.

Ofneram šis mačs noslēdzās veiksmīgi, un viņš šajā mačā uzvarēja ar rezultātu 3-6, 4-6, 7-6 (7:2), 6-2, 7-5.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!