Latvijas tenisiste Darja Semeņistaja (WTA 144.) ceturtdien Limožas "WTA 125" sērijas turnīra otrās kārtas spēlē ar rezultātu 3-6, 4-6 piekāpās turnīra galvenajai favorītei Elizabetei Kočareto (WTA 46.), noslēdzot savu sezonu.

Semeņistaja zaudējumu piedzīvoja stundas un 25 minūšu laikā. Abām tenisistēm šī bija pirmā savstarpējā spēle.

Latvijas tenisiste trešajā geimā nenosargāja savu servi, bet tam sekoja garš geims, kurā Semeņistajai bija iespējas atspēlēties, tomēr tas neizdevās. Kočareto seta turpinājumā pārsvaru saglabāja, bet tad devītajā geimā vēlreiz lauza pretinieces servi un setu uzvarēja ar divu breiku pārsvaru.

Otrajā setā abas tenisistes lieliski darbojās pie savām servēm, bet Semeņistajai neizdevās izmantot iegūtās breika iespējas. Kočareto 10. geimā nospēlēja lieliski, un viņa lauza Latvijas tenisistes servi un uzvarēja spēli.

Pirmajā kārtā Semeņistaja ar 4-6, 6-4, 6-3 uzvarēja Nomu Nohu Akugue no Vācijas (WTA 178.). Savukārt ceturtdaļfinālu šajā turnīrā sasniegusi Anastasija Sevastova (WTA 850.), kuru sagaida duelis pret mājinieci Elzu Žakemo (WTA 235.),

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.