Komandu sacensībās, kas vienlaicīgi bija arī kvalifikācija individuālajām cīņām, Grišāne vissekmīgāk svētdien nostartēja atbalsta lēcienā, kurā guva 11. vietu. Tāpat viņa vēl svētdien ierindojās 66. vietā līdztekās, bet pirmdien guva 32. vietu vingrojumos uz baļķa, bet 34. vietu brīvajās kustībās.
Summā Grišāne savāca 48,799 punktus, ierindojoties 42. vietā. Daudzcīņas finālam kvalificējās 18 labākās sportistes, tomēr tajā katru valsti var pārstāvēt tikai viena atlēte, kas Grišānei devis ceturtās un noslēdzošās rezervistes statusu.
Pārējās Latvijas sportistes daudzcīņā palika daudz zemāk - 16 gadus vecā Alīna Circene ieņēma 72. vietu, bet Diāna Jerofejeva palika 75. vietā starp 76 vingrotājām, kas veica visas četras disciplīnas. Arī uz individuālajiem rīkiem viņas ar augstiem rezultātiem neizcēlās.
Tikmēr komandu ieskaitē Latvijas vingrotājas palika 24. vietā, apsteidzot vienīgi Bulgāriju.
Sieviešu sacensībās zeltu komandu ieskaitē ieguva Krievija, kurai sekoja Vācija un Nīderlande.
Tikmēr vīriem vienīgais Latvijas sportists, kurš veica pilnu daudzcīņu, Sergejs Pozņakovs ar 77,163 punktiem ierindojās 52. vietā starp 66 atlētiem.
LETA jau vēstīja, ka uz atsevišķiem rīkiem svētdien augstvērtīgāko rezultātu sasniedza Dmitrijs Trefilovs, kurš vingrojumos uz zirga bija 26.vietā.
Pirmdien Vitālijs Kardašovs ar 14,033 punktiem ieņēma 11.vietu atbalsta lēcienā, paliekot uzreiz aiz rezervista statusa, bet pārējās disciplīnās rezultāti bija zemāki - vingrojumos uz līdztekām Trefilovs un Pozņakovs guva attiecīgi 53. un 63. vietu, bet vingrojumos uz stieņa Trefilovs un Pozņakovs izcīnīja 25. un 56. vietu.
Komandu ieskaitē arī vīriem zeltu guva Krievija, kurai sekoja Ukraina un Azerbaidžāna, bet Latvija starp 26 valstīm palika 23. vietā.
Kā ziņots, tāpat pirmdien Eiropas spēlēs Latvijas smaiļotājs Aleksejs Rumjancevs sasniedza A finālu sev parocīgākajā 200 metru distancē.
Savā sacensību priekšsacīkšu braucienā Rumjancevs izcīnīja otro vietu, tikai par 0,035 sekundēm atpaliekot no uzvarētāja zviedra Pētera Meninga, kuram tādējādi automātiski izdevās sasniegt finālu.
Līdz ar to Latvijas smaiļotājam pāris stundu vēlāk bija jāpiedalās pusfinālā, kurā viņš arī savā braucienā finišēja otrais, iekļūstot A finālā, kas notiks otrdien.
Kā zināms, Rumjancevs vēl maija sākumā izcīnīja piekto vietu Eiropas čempionātā tieši 200 metru sacensībās.
Pusfinālu 200 metru distancē izdevās sasniegt kanoe airētājam Miķelim Ežmalim, kurš savā priekšsacīkšu braucienā bija pēdējais - septītais -, taču tik un tā iekļuva pusfinālā.
Nākamajā kārtā latvietis savu braucienu iesāka ļoti labi, tomēr brauciena beigās viņu apsteidza vairāki konkurenti un noslēgumā Ežmalis finišēja astotais starp deviņiem braucējiem, iekļūstot B finālā, kas risināsies otrdien.
Nesekmīgāk priekšsacīkstēs šajā distancē tikmēr klājās smaiļotājai Madarai Aldiņai, kura savā braucienā palika astotā no deviņām dalībniecēm un pusfinālā neiekļuva. Pirms tam 500 metros svētdien viņai arī neizdevās pārvarēt priekšsacīkstes.
Tikmēr Turciju pārstāvošā latviete Lāsma Liepa priekšsacīkšu braucienā finišēja sestā, iegūstot iespēju piedalīties pusfinālā. Nedaudz vēlāk cīņā par vietu finālos viņa arī bija septītā starp deviņām brauciena dalībniecēm, tāpēc otrdien piedalīsies B finālā.
Svētdien Liepa sasniedza B finālu 500 metru sacensībās, kas arī notiks otrdien.
Neveiksmīgas sacensības pirmdien aizvadīja arī Latvijas brīvā stila cīkstone Karalīna Tjapko, kura, sacenšoties svara kategorijā līdz 48 kilogramiem, jau pirmajā cīņā piekāpās Džesikai Blaškai no Nīderlandes.
Kā zināms, sestdien un svētdien bez uzvarām palika arī četri Latvijas grieķu-romiešu stila cīkstoņi, zaudējot jau pirmajos dueļos.
Eiropas spēlēs, kas ilgs līdz 28. jūnijam, piedalīsies vairāk nekā seši tūkstoši kontinenta atlētu, kuri sacentīsies 20 sporta veidos, bet plānots, ka Latviju pārstāvēs aptuveni 65 atlēti.
Dažos no sporta veidiem (šaušanā, galda tenisā un triatlonā) atlēti varēs nopelnīt ceļazīmi uz 2016.gadā Riodežaneiro paredzētajām olimpiskajām spēlēm. Savukārt peldēšanā un vieglatlētikā būs iespējams izpildīt nepieciešamos normatīvus, lai kvalificētos nākamā gada Olimpiādei. Tikmēr džudo un cīņa šajās sacensībās vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāti, bet Eiropas spēlēs nav iekļauts teniss.
Tāpat spēļu programmā nav arī tādu olimpisko sporta veidu kā burāšana, airēšana un modernā pieccīņa. Basketbola vietā ir strītbola sacensības. Tāpat nav klasiskā futbola, bet ir pludmales futbols. Savukārt no neolimpiskajiem sporta veidiem programmā iekļuvuši karatē un sambo.