Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms piektdien Andorā pasaules čempionātā saīsinātā krosa (XCC) distancē ieņēma desmito vietu.

Desmit apļos sadalīto desmit kilometrus garo distanci visātrāk veica francūzis Viktors Koreckis, kurš finišu sasniedza pēc 21 minūtes un 49 sekundē.

Otrais, zaudējot uzvarētājam trīs sekundes, bija Lielbritānijas pārstāvis Čārlijs Oldridžs, bet Dienvidāfrikas Republikas sportists Alans Haterlijs arī atpalika trīs sekundes un noslēdza labāko trijnieku.

Blūms zaudēja Parīzes olimpisko spēļu vicečempionam 26 sekundes un finišēja desmitais 45 sportistu konkurencē.

Svētdien sportisti sacentīsies olimpiskā krosa (XCO) distancē.

Pērn Blūms pasaules čempionātā XCC distancē finišēja sestais, bet XCO distancē ierindojās 11.pozīcijā.