Latvijas sportiste Veronika Monika Stūriška sestdien Argentīnā izcīnīja otro vietu Pasaules kausa BMX riteņbraukšanā septītā posma U-23 vecuma grupas sacensībās.

Pagājušā gada U-23 vecuma grupas čempione Stūriška bija ātrākā pirmās kārtas braucienā, ceturtdaļfinālā finišēja otrā, bet pusfinālā trešā, kas deva vietu finālā.

Dienas galvenajā braucienā 17 gadus vecā Stūriška pēc pirmā līkuma bija otrā aiz amerikānietes un pēdējā taisnē bija viņai līdzās, tomēr piekāpās par nieka 0,023 sekundēm. Gandrīz pussekundi Stūriškai zaudēja britu sportiste Emīlija Hata.

Šīs sezonas līdere francūziete Tesa Martinesa nepārvarēja pusfinālu, bet tas netraucēja saglabāt pirmo vietu kopvērtējumā, par 94 punktiem apsteidzot vicelīderi Stūrišku.

Turpat Argentīnā notiks arī sezonas pēdējie trīs posmi, nākamais no tiem – svētdien.

Sezonas pirmajos divos posmos Stūriškai savainojums liedza cīņu par goda pjedestālu, latvietei ieņemot devīto un septīto vietu, bet nākamajos divos etapos viņa bija nepārspēta. Septembrī posmā Francijā latviete finālā krita un nefinišēja.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!