Latvijas biatloniste Baiba Bendika trešdien Norvēģijā Starptautiskās Biatlona savienības (IBU) kausa 7,5 kilometru sprinta sacensībās ierindojās 19.pozīcijā.

Pirmo vietu izcīnīja Francijas sportiste Oseāna Mišelona, kura sašāva visus mērķus un finišēja 21 minūtē un 25 sekundēs. Otro vietu ieņēma uzvarētājas tautiete Žanna Rišāra, ar vienu pieļautu kļūdu zaudējot 15 sekundes, kamēr norvēģiete Gro Randbija šāva garām vienu reizi un finišēja trešā, piekāpjoties Mišelonai 17,6 sekundes.

Bendika pirmajā šaušanā aizvēra visus mērķus un ieradās otrajā ugunslīnijā kā piektā, taču pēc tam pieļautas divas kļūdas liedza saglabāt vietu pirmajā desmitā. Latvijas biatloniste finišā atpalika no uzvarētājas minūti un septiņas sekundes, bet trasē viņai padevās 13.ātrākais solis.

Sprinta sacensībās startēja 86 biatlonistes.

Trešdien vēl paredzētas desmit kilometru sprinta sacensības vīriešiem, kurās startēs Gints Lūsis un Edgars Mise. Piektdien biatlonisti startēs iedzīšanā, bet sestdien paredzētas sacensības ar kopējo startu.