Īrija dominēja laukumā visas 80 minūtes, nodemonstrējot ne tikai labu uzbrukumu, gūstot divus piezemējumus, bet jo īpaši agresīvu aizsardzību - jau otro spēli pēc kārtas pretiniekiem neizdodas šķērsot īru ieskaites laukuma līniju.
Citās Sešu nāciju kausa izcīņas otrās kārtas spēlēs Skotija savā laukumā saņēma pamatīgu pērienu no Anglijas (0:20), bet Francija izrēķinājās ar savu pērnā gada pāridarītāju Itāliju (30:10). Pēc divām spēlēm Īrijai un Francijai ir pa 4 punktiem (divas uzvaras), Anglijai un Velsai - pa 2 punktiem (uzvara un zaudējums), bet Skotijai un Itālijai punktu nav (divi zaudējumi). 21. februārī Velsa uzņems Franciju, bet 22. februārī Itālija tiksies ar Skotiju, bet Anglija - ar Īriju.
Aizvadītas arī Eiropas Nāciju kausa (jeb Sešu nāciju B) izcīņas elites 1A divīzijas otrā apļa otrās kārtas spēles. Līderi Gruzija un Rumānija praktiski nodrošināja ceļazīmes uz 2015. gada Pasaules kausu - gruzīni viesos ar 34:9 sakāva Portugāli, bet kārtas centrālajā spēlē Rumānija viesos negaidīti viegli izrēķinājās ar Krieviju (34:3), turklāt spēle notika visnotaļ dīvainā vietā - Krasnodaras novada Ņebugas viesnīcas "Molņija" stadionā, kur nebija ne ģērbtuvju, ne viesiem iespēju pat trenēties normālos apstākļos - nācās iztikt ar viesnīcas betonēto pagalmu. Savukārt divīzijas pastarīšu divcīņā Spānija pārspēja Beļģiju (11:6).
Pēc šīm spēlēm 1A divīzijas vadībā ar 28 punktiem pārliecinošā atrāvienā ir Gruzija un Rumānija (abām pa sešām uzvarām un vienam neizšķirtam), trešajā vietā ar 18 punktiem palikusi Krievija (četras uzvaras, trīs zaudējumi), bet atpalicēju trijnieka vadībā ar 10 punktiem izvirzījusies Spānija (uzvara, divi neizšķirti, četri zaudējumi), tai seko Portugālei ar 7 punktiem (viena uzvara, neizšķirts, pieci zaudējumi) un Beļģija ar 6 punktiem (viens neizšķirts, seši zaudējumi). 22. februārī Beļģija un Portugāle cīnīsies par palikšanu divīzijā, Rumānija eksaminēs Spāniju, bet kārtas centrālajā spēlē Gruzija uzņems Krieviju - jāpiebilst, ka abu izlašu pirmajā spēlē 1993. gadā uzvarēja Krievija, bet turpmāk Gruzija svinējusi uzvaru 16 reizes, vienai spēlei noslēdzoties neizšķirti (2002. gadā).
Automātisku ceļazīmi uz Pasaules kausu saņems Eiropas Nāciju kausa izcīņas 1A divīzijas pirmās divas izlases, savukārt trešā vieta par vienīgo papildu kvalifikācijas ceļazīmi mērosies spēkiem ar zemāko divīziju atlases spēļu uzvarētāju (1B divīzijas uzvarētāju (Vāciju vai Moldovu) vai iepriekšējās atlases kārtas uzvarētāju Nīderlandi), šīs divcīņas uzvarētāju vispirms gaidīs Āfrikas atlases zonas otrā spēcīgākā izlase, bet pēdējā kārtā pretiniece būs Āzijas atlases zonas otrās un Amerikas atlases zonas trešās labākās izlases divcīņas uzvarētāja.
1A divīzijas uzvarētāja Pasaules kausa izcīņā nokļūs C grupā, kur to gaidīs čempione un pēdējo gadu rangu tabulas līdere Jaunzēlande, Argentīna, Tonga un Āfrikas zonas uzvarētāja, otrā vieta nokļūs D grupā pie finālistes Francijas, Īrijas, Itālijas un Kanādas, bet trešā vieta var nokļūt A grupā pie divkārtējās kausa ieguvējas Austrālijas, mājinieces Anglijas, Velsas un Okeānijas zonas uzvarētājas (Fidži vai Kuka salas). Līdz šim Pasaules kausos piedalījusies Rumānija (visos septiņos), Gruzija (2003., 2007., 2011. g.), Krievija (2011. g.), Portugāle (2007. g.) un Spānija (1999. g.).