Mača 49.minūtē uzvaras vārtus Ziemeļīrijas izlases labā guva aizsargs Gerets Makolijs, kuram rezultatīvi piespēlēja Olivers Norvuds. Savukārt spēles kompensācijas laikā otros vārtus guva Džošs Makginiss.
Mača piektajā minūtē Stjuarts Dalass izpildīja bīstamu sitienu, ko izdevās atvairīt Ukrainas izlases vārtsargam Andrijam Pjatovam. Cīņas turpinājumā Makolijam bumba trāpīja par roku, taču tiesnesis pārkāpumu nefiksēja. 16.minūtē Serhijs Sidorčuks izdarīja spēcīgu tālsitienu, tomēr bumba lidoja pāri vārtiem. Arī turpinājumā futbolisti izpildīja sitienus no tālas distances, jo lietus dēļ vārtsargiem bumbas ķeršana bija apgrūtināta. Abas komandas cieši spēlēja aizsardzībā, neļaujot viena otrai izpausties uzbrukumā. Pirmā lieliskā iespēja atklāt rezultātu bija Ziemeļīrijas izlasei, kad pēc stūra sitiena izspēlēs ar galvu centās trāpīt Kreigs Kethārts, taču bumba lidoja pāri vārtiem. Ziemeļīrijas futbolisti ieguva iniciatīvu un turpinājumā līdz puslaika pārtraukumam uzbruka arvien vairāk.
Otrā puslaika sākumā no tuvas distances ar galvu nedaudz garām vārtiem sita Jevhens Seļezņovs, taču nedaudz vēlāk atklāt rezultātu izdevās Ziemeļīrijas izlasei. Norvuds ar tālu piespēli nogādāja bumbu soda laukumā, kur to vārtos ar galvu raidīja Makolijs. Neilgi pēc vārtu zaudējuma, iespēja panākt neizšķirtu radās Ukrainas izlasei. Vēlreiz ar galvu vārtus centās gūt Seļezņovs, taču bumbu tvēra Ziemeļīrijas vārtsargs Maikls Makgoverns. Turpinājumā sākās spēcīga krusa, kuras dēļ spēle uz pāris minūtēm tika apturēta. Pauze gan bija tikai pāris minūtes un mačs drīz atsākās.
Vārtu gūšanas momentu bija maz līdz 70.minūtē Viktors Kovaļenko aptuveni no 16 metriem izdarīja spēcīgu sitienu, taču bumba lidoja garām Ziemeļīrijas izlases vārtiem. Nedaudz vēlāk pēc pretinieku kļūdas Kovaļenko vēlreiz sita garām vārtiem no labas pozīcijas. 83.minūtē Oleksandrs Zinčenko, kurš tikko bija nācis laukumā uz maiņu, pēc centrējuma soda laukumā izpildīja sitienu ar galvu, taču tas nebija pietiekami spēcīgs un Makgoverns viegli tvēra bumbu. Atlikušajā laikā Ukrainas izlase vairāk kontrolēja bumbu un centās atspēlēties, tomēr pašās spēles beigās Ziemeļīrijai izdevās gūt otros vārtus. Ukrainas izlases vārtsargs Pjatovs atvairīja tālsitienu, taču pirmais pie atlēkušās bumbas bija Makginiss, kurš panāca 2:0 savas komandas labā.
Ukraina līdz šim Ziemeļīrijai vēl nekad nebija zaudējusi, izcīnot divas uzvaras un divas reizes cīnoties neizšķirti. Tiesa, iepriekšējā vienību tikšanās bija 2004.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, abas reizes nospēlējot bezvārtu neizšķirti.
Ukraina Eiropas čempionātos kā neatkarīga valsts debitēja pirms četriem gadiem, kad to uzņēma kopā ar šī gada apakšgrupas pretinieci Poliju. Toreiz trijās spēlēs tika gūta viena uzvara, tomēr ar to nebija pietiekami, lai izkļūtu no grupas.
Ziemeļīrija Eiropas čempionātam kvalificējusies pirmoreiz vēsturē. Trīs reizes tā spēlējusi Pasaules kausa finālturnīrā, 1958.gadā sasniedzot ceturtdaļfinālu.
Ukrainas futbolisti savā turnīra pirmajā mačā ar 0:2 piekāpās pašreizējajai pasaules čempionei Vācijai, kamēr Eiropas čempionāta debitante Ziemeļīrija ar 0:1 zaudēja Polijai, kas tai bija pirmā uzvara kontinenta finālturnīros.
Ceturtdien plkst.22 pēc Latvijas laika Sendenī stadionā "Stade de France" notiks otra C apakšgrupas spēle, kurā tiksies Vācijas un Polijas futbolisti.
C apakšgrupas kopvērtējumā patlaban Polijai un Vācijai ir pa trim punktiem pēc vienas aizvadītas spēles, Ziemeļīrijai ir trīs punkti divos mačos, bet Ukraina ir tukšā.
Eiropas čempionāta finālturnīrā 24 komandas sadalītas sešās apakšgrupās pa četrām katrā. Izslēgšanas turnīra pirmajai kārtai jeb astotdaļfinālam automātiski kvalificēsies divas labākās izlases, kā arī tajā iekļūs četras labākās trešo vietu ieguvējas.
Šajā Eiropas čempionātā kopumā tiks aizvadīta 51 spēle, kamēr pirms četriem gadiem, kad turnīrā piedalījās vēl 16 izlases, bija jānospēlē 31 mačs.
Eiropas čempionātā spēles norisinās desmit stadionos - Parīzē, Sendenī, Marseļā, Lionā, Lillē, Nicā, Tulūzā, Bordo, Sentetjēnā un Lansā. Mačs par zeltu notiks Francijas nacionālajā stadionā, kas atrodas Sendenī piepilsētā un kas var uzņemt nedaudz vairāk kā 81 000 cilvēku. Šajā arēnā norisinājās arī 1998.gada Pasaules kausa fināls, kad tieši Francija ar 3:0 pārspēja Brazīliju. "Stade de France" ir lielākais turnīra stadions, kamēr vēl virs 50 000 spējīgas uzņemt arēnas Marseļā (67 394), Lionā (59 286) un Lillē (50 186).
Ukrainas izlases sastāvs: vārtsargi - Andrijs Pjatovs, Vjačeslavs Ševčuks, Artjoms Fedeckis, Jaroslavs Rakickis, Jevhens Hačeridi, Tarass Stepaņenko, Serhijs Sidorčuks (Deniss Harmašs, 76.min.), Viktors Kovaļenko (Oleksandrs Zinčenko, 83.min.), Jevhens Seļezņovs (Romans Zozuļa 72.min.), Andrijs Jarmoļenko, Jevhens Konopļanka.
Ziemeļīrijas izlases sastāvs: Maikls Makgoverns, Ārons Hjūzs, Gerets Makolijs, Džonijs Evanss, Kreigs Kethārts, Stīvens Deiviss, Korijs Evanss (Padijs Maknērs, 90.+3), Olivers Norvuds, Stjuarts Dalass, Džemijs Vords (Niels Makgins 69.min.), Konors Vašingtons (Džošs Makginiss, 84.min.).