Zaudējumu pirmajā pārbaudes spēlē pirms olimpiskā atlases turnīra hokejā ceturtdien piedzīvoja Latvijas izlases pretiniece Slovēnija, kas savā laukumā ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) papildlaikā piekāpās Austrijas valstsvienībai.

Slovēņi otrā perioda izskaņā pēc Roka Macuha precīzā metiena izvirzījās vadībā, tomēr Austrijas valstsvienība pamatlaika pēdējā minūtē spēja izlīdzināt rezultātu, vārtus gūstot Marko Kasperam.

Papildlaika trešajā minūtē Kaspers nodrošināja austriešiem uzvaru.

Sestdien jau Austrijas izlases laukumā Grācā abām izlasēm paredzēta vēl viena pārbaudes spēle.

Cīņā par vienīgo ceļazīmi uz 2026.gada Milānas un Kortīnas d'Ampeco olimpiskajām spēlēm Slovēnija ar Latviju tiksies turnīra pirmajā dienā - 29.augustā.

Vēl turnīrā, kas Rīgā norisināsies no 29.augustam līdz 1.septembrim, piedalās Ukrainas un Francijas valstsvienības.