Latvijas hokeja izlase svētdien, 25. augustā, "Arēnā Rīga" pārbaudes mačā ar 2:3 (0:0, 1:0, 1:3) piekāpās Dānijai.

Mājinieku labā pa vārtiem guva Eduards Tralmaks (attēlā) un Roberts Bukarts.

Latvijas hokejisti izvirzījās vadībā 36.minūtē, kad pēc Kristiāna Rubīna metiena pretinieku vārtos ripu nogādāja Tralmaks, vārtu guvumā pie rezultatīvas piespēles tiekot arī vārtsargam Kristeram Gudļevskim.

Noslēdzošās trešdaļas ievadā 65 sekunžu laikā dāņi pārņēma vadību, bet 52. minūtē, izmantojot vairākumu, 3:1 Dānijas labā panāca Joahims Blihfelds.

Nedaudz vairāk kā trīs sekundes līdz pamatlaika beigām, sešas sekundes pēc vairākuma beigām, Latvijas deficītu līdz vienam precīzam metienam samazināja Roberts Bukarts, kurš no Riharda Bukarta saņēma ripu vārtu priekšā un apspēlēja pretinieku vārtsargu.

Pirmdien komandas "Arēnā Rīga" tiksies atkārtoti.

Latvijas hokejisti šobrīd gatavojas Rīgā gaidāmajai 2026. gada olimpisko spēļu kvalifikācijai. Komanda pirmajā mačā 29. augustā cīnīsies ar Slovēniju, dienu vēlāk - ar Ukrainu un 1. septembrī - ar Franciju. Tikai sacensību uzvarētāja brauks uz četrgades sporta forumu.