Bufalo slimnīcas ārstiem izdevās glābt dzīvību Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Floridas "Panthers" hokejistam Rihardam Zedņikam, kuram svētdienas spēlē sadursmē tika pārgriezta rīkle.
Negadījums notika svētdien spēlē Bufalo ar vietējo komandu "Sabres" trešā perioda vidū. Zedņiks slidoja aiz saviem vārtiem un gribēja palīdzēt komandas biedram Oli Jokinenam cīņā par ripu ar pretiniekiem. Taču Jokinens šajā brīdī krita un ar slidu pārbrauca Zedņikam pa kaklu.

Zedņiks pats spēja aizslidot līdz soliņam, no kurienes viņš steidzami tika nogādāts ātrās palīdzības mašīnā un aizvests uz slimnīcu. Bostonas slimnīcā ārsti veica sarežģītu operāciju. Operācija bija veiksmīga un tagad Zedņika dzīvībai briesmas nedraud.

Pēc negadījuma spēle tika pārtraukta uz vairākām minūtēm. Tikai pēc pirmo ziņu saņemšanas no slimnīcas tiesneši nolēma spēli atsākt. Mačā ar 5:3 uzvarēja Bufalo "Sabres".