Latvijas tenisiste Jeļena Ostapenko ceturtdien, 29. jūnijā, nepabeidza Īstbornas tenisa turnīra ceturtdaļfināla spēli, tādējādi izstājoties no turnīra.

Ostapenko spēlē pret itālieti Kamillu Džordži zaudēja pirmajā setā ar 6-7 (8:10), pēc kā nolēma izstāties no turnīra.

Ostapenko pirmajā setā vairākas reizes izvirzījās vadībā ar breiku, bet allaž nenosargāja šo pārsvaru. Ostapenko praktiski visu setu spēlēja sev netipiski bez emocijām, brīžiem diezgan vienaldzīgi izpildot sitienus. Pēc 12. geima Ostapenko kortā palūdz ārstus, kas pārbaudīja asinsspiedienu un sirddarbību. Ostapenko bija vadībā arī "tie break" izspēlē, bet to nenosargāja, beigās piekāpjoties ar 6-7 (8:10).

Pēc zaudētā "tie break" Ostapenko paspieda roku pretiniecei un tiesnesei, tādējādi apliecinot, ka neturpinās spēli. Līdz ar to pārtrūka arī Ostapenko septiņu uzvarēto spēļu sērija, kas pagājušajā nedēļā iesākās ar triumfu Birmingemas turnīrā.

Visticamāk, Ostapenko nevēlējās turpināt spēli, lai varētu atgūties un atjaunot spēkus pirms nākamnedēļ gaidāmā prestižā Vimbldonas čempionāta.