'Pekina 2022': Kanādas hokejistes ar 10 vārtu guvumiem iekļūst finālā
Foto: AFP/Scanpix/LETA
Par Pekinas olimpisko spēļu sieviešu hokeja turnīra pirmo finālisti pirmdien kļuva Kanādas izlase, kas pusfināla mačā ar rezultātu 10:3 (5:1, 3:2, 2:0) sagrāva Šveices valstsvienību.

Kanādietes maču sāka ar nospiedošu pārsvaru, un četrus vārtus viņas guva divu minūšu un piecu sekunžu laikā. Šveices izlase pieprasīja pusminūtes pārtraukumu, lai mazinātu spēles tempu, bet uzreiz pēc tā Kanāda guva vēl vienu golu. Turpinājumā nekādu šaubu par uzvarētāju mačā nebija, taču šveicietes spēja nepalikt "sausā".

Uzvarētājam Marija-Filipa Pulīna guva divus vārtus, Sāra Nērsa izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm, bet Rebeka Džonstone trīs reizes palīdzēja komandas biedrenēm gūt vārtus. Šveices izlasē divus vārtus un vienu rezultatīvu piespēli izdarīja Lara Štaldere.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!