Atdalīšana šķiet pilnībā pašsaprotama, jo katrai no tām ir savas, citādas funkcijas. Nereti tomēr vietas taupīšanas nolūkos tās tiek apvienotas, taču tad jāķeras klāt risinājumiem, kā to vislabāk paveikt.
Svarīgākais ne vienmēr ir pilnībā nomaskēt tualetes vietu, bet padarīt to mazāk redzamu. Šajā variantā klozetpods izvietots aiz samērā augsta plaukta.
Var arī apsvērt flīžotas sienas izveidi, kas tualetes poda vietu padarīs pilnībā neredzamu.
Šeit redzams līdzīgs variants ar sienas izveidi, taču to izvēlēts iebūvēt daudz mazāku. Skaisti izskatās arī izmantotie krāsu toņi – gaiši zils, balts, pelēks un kontrastam arī tumši zils.
Vai esi dzirdējis, ka tualetes vieta tiek atdalīta gluži tāpat kā dušas vieta? Nezinātājs varētu pat apjukt!
Tualetes podi ir evolucionējuši, un šobrīd iespējams iegādāties tādus, kuri papildus kalpo arī kā izcils dizaina elements. Šajā vannasistabā tam pat nav nepieciešama speciāla nomaskēšana, jo tā forma vairāk liecina, ka tas ir veļas grozs.
Arī šis nestandarta pods noņem slogu no mājinieku pleciem, jo pats sevi lieliski nomaskē! Plašāk par to, kā attīstījušies podi un cik ļoti tie atšķiras no pagājušā gadsimta, lasi šajā rakstā.
Ja vannasistabai ir atvēlēta maza telpa un tajā jāietilpina arī klozetpods, vari apsvērt tā daļēju iebūvēšanu zem plaukta, taču primāri jāņem vērā, lai tas veic galvenās funkcijas.
Arī neliela eja/telpas izvirzījums var kalpot kā nomaskētājs. Šajā vannasistabā lielāka uzmanība vērsta skaistajām sienu rotām, un klasiskais, baltās krāsas pods paliek nemanāmāks.
Šajā vannasistabā izmantots līdzīgs variants kā iepriekšējā, radot ilūziju, ka tualete ir atsevišķā telpā.
Klasisks, taču pietiekoši iedarbīgs un labs variants – izmantot dušas/vannas aizkarus kā atdalītāju un lielākoties turēt atvērtā veidā.