Pirms ķeries klāt pie mazgāšanas un berzēšanas, vispirms nosūc putekļus, restei esot vēl piestiprinātai. Tādā veidā izvairīsies no tā, ka daļa putekļu uzbirst pašam virsū vai nolaižas uz citām virsmām. Tātad vispirms pacīnies ar putekļusūcēja izstiepšanu un putekļu nosūkšanu. Garāka auguma cilvēkam tas būs visai viegli, bet citiem var nākties pakāpties uz kāda beņķīša, tāpat arī restes noņemšanā derēs kāds pakāpiens.
Pēc tam jau var noņemt cītīgi pieputējušo resti un skalot zem tekoša ūdens. Saprotams, ka ar skalošanu vien līdzēts nebūs, tāpēc ņem vien talkā arī kādu saru birsti un ziepes vai trauku mazgājamo līdzekli. Ar ziepjūdeni nomazgā visus putekļus un netīrumus, izberzē šaurākās spraugas un rūpīgi noskalo resti. Ziepjūdens vietā visai labi noderēs arī soda vai kāds pastas tīrīšanas līdzeklis, bet, ja esi nolēmis resti mērcēt ūdenī, var pieliet šļuku etiķa. Pēc mazgāšanas apslauki to ar papīra dvieli vai kādu drānu, bet nekādā gadījumā nestiprini atpakaļ to nenožuvušu, iesaka ''Practically Functional''. Pēc restes noņemšanas palūko, vai nav palikuši putekļi arī griestu daļā. Iespējams vajadzēs kādu brīdi putekļus pasūkt arī pēc tās noņemšanas.
Ja netīk doma par restes mazgāšanu ar rokām, kādā lielajā tīrīšanas dienā, kad jāmazgā arī tvaika nosūcēja filtri, plastmasas trauki un citas ne tās tipiskākās lietas, izmanto trauku mašīnu. Tā visai labi tiks galā ar šo uzdevumu.
Kad reste nebūs aplipusi ar putekļu kārtu, ventilācija arī darbosies krietni labāk, un to var pārbaudīt, pieliekot papīra salvetes gabaliņu. Ja tas paliek pie restes nenokritis, ventilācijai darbojoties, filtrs ir gana tīrs un putekļi nav aizsērējuši spraugas.