"Varbūt esmu stereotipu mākts, bet negaidīju, ka Monika izskatīsies šādi. Noteikti visi papīri kārtībā," tā sociālajā medijā "X" raksta Pēteris, paužot sašutumu, ka ēdienu piegādātājs vārdā Monika neizskatās vis pēc Monikas. "Bolt Food" portālam "Delfi" skaidro, vai var būt tā, ka ēdienu piegādā kurjers, kurš lietotnē ir ar citu vārdu.
"Klientu drošība un privātums ir "Bolt" prioritāte. Tādēļ, aizpildot reģistrācijas pieteikumu, lai kļūtu par "Bolt Food" partnerkurjeru, personām tiek pieprasīti vairāki dokumenti, lai nodrošinātu, ka viņi darbojas atbilstoši visiem noteikumiem, tostarp derīgs ID dokuments un viedierīces telefona numurs, kas tiks izmantots piegāžu veikšanai," pauž "Bolt Food" vadītājs Latvijā Kristaps Purvinskis.
Tāpat viņš min, ka klienti uzņēmumam var ziņot un to arī dara, ja piegādi ir veikusi cita persona vai ir aizdomas par to. "Gadījumā, ja saņemam šāda veida ziņojumus, mēs konkrēto gadījumu izmeklējam, jo šādi pārkāpumi ir ļoti nopietni. Mēs varam operatīvi reaģēt, kā arī nepieciešamības gadījumā pārtraukt sadarbību ar konkrēto partnerkurjeru," portālam "Delfi" saka Purvinskis.
"Bolt Food" pārstāvis uzsver, ka sava personīgā konta koplietošana vai nodošana citām personām kā kurjeru, tā arī autovadītāju starpā ir aizliegta, un šādi lietotāji no platformas tiek bloķēti.
Tāpat Purvinskis atzīst, ka "Bolt Food" esošie partnerkurjeri ir neatkarīgi pakalpojuma sniedzēji, tāpēc starp "Bolt Food" un partnerkurjeriem nepastāv darba tiesiskās attiecības.