SIA "Valsts aizsardzības korporācija" aicina savā komandā rūpnīcas vadītāju, piedāvājot algu no 4000 līdz 4500 eiro (bruto), atkarībā no kvalifikācijas, pieredzes un darba rezultātiem, liecina Aizsardzības ministrijas (AM) publicētā informācija.
Darba prasības rūpnīcas vadītājam ir augstākā izglītība, vēlams tehniskajā vai biznesa administrācijas jomā. Savukārt profesionālajā pieredzē nepieciešami vismaz trīs gadi vadošā amatā ražošanas darbā (organizēšana, plānošana), vēlams munīcijas ražošanas jomā, kā arī pieredze ražotnes izveidē no nulles, tai skaitā procesu un procedūru izstāde.
Tāpat nepieciešama pieredze projektu vadībā un jaunu produktu ieviešanā ražošanā, personāla vadībā, tai skaitā prasmes vadīt un motivēt komandu.
Kā lasāms darba piedāvājumā, rūpnīcas vadītājam nepieciešamas arī konkrētu prasmju kopums, piemēram, ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas, savukārt pieredze darbā ar "Visma Horizon ERP", "Lean" principu un rīku pārzināšana un to ieviešana ražošanā tiks uzskatītas par priekšrocību.
Darba pienākumos iekļauta 20 darbinieku vadīšana. Kā lasāms vakancē, Aizsardzības ministrija piedāvā konkurētspējīgu atalgojumu: no 4000 eiro līdz 4500 eiro (bruto) mēnesī, atkarībā no kvalifikācijas, pieredzes un darba rezultātiem.
SIA "Valsts aizsardzības korporācija" dibināta, lai ilgtermiņā attīstītu militāro industriju Latvijā, lasāms AM mājaslapā.
Uzņēmuma vispārējais stratēģiskais mērķis ir ieguldījumu pārvaldīšana valsts aizsardzības industrijā un ar militāro preču ražošanas attīstību saistīto procesu koordinēšana, nodrošinot rūpnīcas izveidi un ražošanu, kā arī veicinot aizsardzības industrijas attīstību un tās piegādes ķēžu darbības nepārtrauktību.
SIA "Valsts aizsardzības korporācija" ir daļa no Latvijas militārās industrijas ekosistēmas. Uzņēmuma kapitāldaļu turētājs ir Aizsardzības ministrija.
Kā viens no pirmajiem projektiem, ko īsteno "Valsts aizsardzības korporācija", ir 155 milimetru munīcijas modulāro pulvera lādiņu rūpnīcas izveide kopā ar Somijas un Norvēģijas uzņēmumu "Nammo", kā arī Francijas un Itālijas uzņēmumu "Nexter".