Piemēram, portālā "ss.com" atrodams sludinājums, kurā tiek pārdotas 12 biļetes uz svētku noslēguma koncertu "Zvaigžņu ceļā". Persona, kas pārdod biļetes, par katru no tām vēlas saņemt 395 eiro.
Līdzīgi citā sludinājumā tiek pārdotas vairākas biļetes par 350 eiro uz "labākajām vietām" svētku noslēguma koncertā 8. jūlijā. Sludinājuma autors apgalvo, ka biļetes iegādātas kasē un viņš varot uzrādīt pirkuma čeku. Arī citu sludinājumu autori, kuri vienai biļetei norādījuši cenu virs 300 eiro, aprakstā argumentē, ka var uzrādīt biļešu iegādes čeku.
Par biļetēm uz deju lieluzvedumu "Māras zeme" cilvēki sludinājumos norāda mazāku cenu - portālā "ss.com" dārgākās biļetes tiek tirgotas par 250 eiro. Tāpat uz Dziesmusvētku centrālajiem pasākumiem tiek tirgotas biļetes cenās no 50 līdz 200 eiro.
Līdzās biļešu pārdošanas sludinājumiem atrodami arī maiņas sludinājumi. Piemēram, vienā no sludinājumiem ar piemaksu tiek piedāvātas divas biļetes uz koncertu "Vēl 100 gadi dejai" apmaiņā pret biļetēm uz lielkoncertu "Māras zeme".
Kā ziņots, 3. martā tirdzniecībā nonāca biļetes uz vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētkiem. Uz centrālajiem svētku pasākumiem tās tika izķertas dažu stundu laikā, bet jau drīz biļešu tirgošanas piedāvājumi par vairākkārt augstākām cenām parādījās interneta sludinājumu portālos.
Pēc tam tradicionāli aktualizējās jautājums par to, kā un pēc kādiem principiem būtu vispareizāk un taisnīgāk izplatīt par valsts budžeta līdzekļiem rīkoto svētku biļetes.