Mūsu zemi neplosīja tādas nelaimes kā savvaļas ugunsgrēki Austrālijā, kas pirmajos gada mēnešos varēja likties kā 2020. gada atslēgas notikums. Tiesa, arī Latvijā gan pirms Covid-19 pandēmijas, gan tās laikā bija arī virkne citu nozīmīgu procesu, kas piesaistīja "Delfi plus" uzmanību. Piemēram, gada sākumā ziņu virsrakstus uz vairākām nedēļām pārņēma Kristīnes Misānes lieta. Latvijas pilsone, Dienvidāfrikas Republikā apsūdzēta sava bērna nolaupīšanā, krāpšanā un dokumentu viltošanā, vairāk nekā gadu atradās cietumā Dānijā, kur gaidīja izdošanu Dienvidāfrikai.
"Delfi TV ar Jāni Domburu" raidījumā šķetināja, ko Latvijas institūcijas paveikušas un vēl plānojušas darīt Misānes labā, par ko viņa apsūdzēta un kādēļ. Diskusijā viņas bijušā vīra Johana Groblera advokāts Rihards Niedra Latvijas sabiedrībai pirmo reizi plašāk skaidroja Groblera versiju par notikušo, bet Misānes māsa Mārīte Batraka tieši raidījuma laikā no advokāta Dānijā saņēma ziņu, ka māsas izdošana Dienvidāfrikai ir īslaicīgi atlikta. Šā gada februārī Misāne tika nogādāta Latvijā, bet aprīlī, pēc divus mēnešus ilga cietumsoda izciešanas, viņa tika atbrīvota no ieslodzījuma.
Gan plašos rakstos, gan arī diskusijās arī tika iztirzāti dažādi jautājumi, kas skar Covid-19 pandēmiju, piemēram, "No ģimenes ārsta līdz reanimācijai – kā Latvijā ārstē Covid-19 pacientus?". "Delfi TV ar Jāni Domburu" vairāk nekā pusgada garumā pētīja ārkārtējās situācijas laikā notikušos individuālo aizsardzības līdzekļu iepirkumus, atklājot, ka pretendentu atlases kritēriji bijuši neskaidri, lēmumi – necaurspīdīgi, vairākos gadījumos cenas "uzskrūvētas", bet dažu preču izcelsmes dokumenti – neatbilstoši. Vairāku iepirkto masku un respiratoru kvalitāte bija apšaubāma, un vēlāk testos daļai atklājās neatbilstības filtrācijas standartiem – lielākajā pavasara iepirkumā piegādātie respiratori novembrī atsaukti, savukārt no vairākiem piegādātājiem pirktās maskas vasarā pirmajos starptautisko laboratoriju testos atzītas par neatbilstošām, bet par ko publiski noklusēts līdz citiem testiem, kuros bijuši pozitīvi rezultāti. Kopumā individuālo aizsarglīdzekļu iepirkumos iztērēti vairāk nekā 38 miljoni eiro.