Jautājums, vai krīzes situācijā radio, kas būs ielikts 72 stundu somā, ziņos par aktuālo, nodarbina daudzus pēc pagājušā nedēļā notikušā incidenta Latvijas Radio, kad ēkā tika konstatēts sadūmojums, darbinieki evakuēti, bet klausītāji vairāk nekā pusotru stundu bija neziņā par notiekošo. Valdībā otrdien apstiprināta jauna civilās aizsardzības plāna redakcija. Tajā samazināts mediju skaits, kas apziņotu iedzīvotājus krīzes situācijā, šis pienākums uzticēts tikai sabiedriskajiem medijiem. Tikmēr komerciālie un reģionālie mediji palikuši aizmirsti, svētdienas, 14. janvāra vakarā ziņo raidījums "Nekā personīga".
Kā atgādina raidījums, 2020. gadā Ministru kabinets apstiprināja Civilās aizsardzības plānu, kurā plaši skaidrots, kā rīkoties dažādās krīzes situācijās. Plānā paredzēti arī informācijas nodošanas mehānismi sabiedrībai. Jau ierasts, ka pāris reizes gadā tiek pārbaudītas trauksmes sirēnas, kas ir daļa no agrīnās brīdināšanas sistēmas. Lai sistēma darbotos, nepieciešama sasaiste ar medijiem – tie nodotu ziņu sabiedrībai, kāpēc skan trauksme un kā jārīkojas.
2020. gada plāna redakcijā starp medijiem iekļauta ne tikai sabiedriskā televīzija un radio, bet daži reģionālie un lokālie mediji. Ir arī Pirmais Baltijas kanāls, kura pārraidīšana Latvijā aizliegta jau kopš 2021. gada. Tikmēr vienas no lielākajām komerciālajām televīzijām Latvijā, TV3, kā arī neviena interneta ziņu portāla – sarakstā nav, ziņo "Nekā personīga".