Ar otro numuru startēs Jaunā konservatīvā partija, bet trešo – Rīcības partija. Nacionālajai apvienībai "Visu Latvijai!"—"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" būs ceturtais numurs. Piekto kārtas numuru izlozēja partija "Progresīvie", bet sesto – Latvijas Centriskā partija.
Septītais numurs izlozē tika apvienībai "LSDSP/KDS/GKL", astotais partijai "No sirds Latvijai", devītais "Saskaņai", bet desmitais "Attīstībai/Par". Latvijas Reģionu apvienība izlozēja 11. numuru, partija "Latviešu nacionālisti" – 12. kārtas numuru, bet 13. numurs tika "Jaunajai Vienotībai".
Partija "Par alternatīvu" startēs ar 14. numuru, "KPV LV" ar 15. numuru un Zaļo un zemnieku savienība ar 16. numuru.
Kārtība, ka Saeimas vēlēšanās kandidātu saraksti ir numurējami un numuri piešķirami izlozē, ir noteikta Saeimas vēlēšanu likumā, skaidro CVK.
Izlozes nosacījumi paredz, ka partiju un partiju apvienību pārstāvji lozes velk kandidātu sarakstu reģistrēšanas secībā. Ja kāda saraksta pārstāvji uz izlozi neierodas, šī saraksta numuru izlozē CVK sekretārs. Tāpat ir noteikts, ka viena nosaukuma kandidātu sarakstam visos Saeimas vēlēšanu apgabalos ir piešķirams vienāds numurs.
Izlozētie kandidātu sarakstu numuri vēlāk tiek drukāti uz vēlēšanu zīmēm blakus saraksta nosaukumam, un vēlēšanu iecirkņos zīmes vēlētājiem izsniedzamas sakārtotas numerācijas secībā, sākot ar numuru 1 zīmju komplekta virspusē.
Ziņots, ka 13. Saeimas vēlēšanās piedalīsies 16 partiju un partiju apvienību kandidātu saraksti, kas ir par trīs vairāk nekā 2014. gada Saeimas vēlēšanās.
Tāpat vēstīts, ka otrdien, 7. augustā, noslēdzās deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 13. Saeimas vēlēšanām.
Pavisam 13. Saeimas vēlēšanām iesniegtajos kandidātus sarakstos kopā pieteikti 1470 deputātu kandidāti, un uz vienu no 100 Saeimas deputātu vietām pretendē 15 deputātu kandidātu. Salīdzinot ar iepriekšējām, 12. Saeimas vēlēšanām, sarakstos pieteikto kandidātu palielinājies – 2014. gadā Saeimas vēlēšanās piedalījās 1156 deputātu kandidāti.
No visiem kandidātu sarakstiem astoņus sarakstus iesniegušas politiskās partijas un astoņus – arī politisko partiju apvienības.
13. Saeimas deputātu kandidātu vidū 68,3% ir vīriešu, bet 31,7% - sievietes. Lielākajai daļai jeb 79,2% deputātu kandidātu ir augstākā izglītība, 20,3% – vidējā izglītība, bet astoņiem kandidātiem jeb 0,5% - pamatizglītība.
Visvairāk deputātu kandidātu ir vecumā no 31 līdz 40 gadiem – 24,3% un vecumā no 51 līdz 60 gadiem – 23,7%. Vidējais 13. Saeimas deputātu kandidātu vecums ir 44,6 gadi. Vecākajam vēlēšanām pieteiktajam kandidātam ir 88 gadi, bet jaunākajam kandidātam – 21 gads.
Lielākā daļa jeb 66,5% 13.Saeimas deputātu kandidātu ir norādījuši, ka ir latvieši. Starp deputātu kandidātiem 4,9% kandidātu ir krievu tautības, kā arī ir pārstāvētas tādas tautības kā amerikāņi, baltkrievi, ebreji, gruzīni, igauņi, karēļi, libānieši, lietuvieši, lībieši, poļi, ukraiņi un vācieši. 27% deputātu kandidātu izvēlējušies iespēju tautību nenorādīt.