Vērojot uguņošanu, piedaloties īpašos rituālos, kā arī priecājoties publiskos pasākumos daudzviet pasaulē cilvēki sagaidījuši 2025. gadu, vēsta ārvalstu mediji.
Pirmie, kā parasti, Jauno gadu sagaidīja Klusā okeāna salu valstij Kiribati piederošā Kirisimasi atola iedzīvotāji. Tur gan netika rīkoti nekādi grandiozi svinību pasākumi. Stundu vēlāk, jeb jau 31. decembrī, pulksten 13 pēc Latvijas laika, Jaunais gads sagaidīts Jaunzēlandes lielākajā pilsētā Oklendā.
Ar krāšnu šovu, kā jau ierasts, Jaunais gars sagaidīts arī Ņujorkas Taimskvērā, kurp priecāties bija devušies gan pilsētas viesi, gan ņujorkieši.
Spoža uguņošana, sagaidot 2025. gadu, izgaismoja arī debesis virs Londonas.
Arī Apvienotajos Arābu emirātos Jaunais gads sagaidīts spoži un krāšņi.
Indonēzijā, Bali, Jaunais, 2025. gads, sveikts tradicionālā deju ceremonijā.
Jaunais gads iespaidīgā ceremonijā sagaidīts Sidnejā, Austrālijā, kur ostā jau tradicionāli bija pulcējies kupls ļaužu pulks, lai virs Sidnejas operas ēkas vērotu iespaidīga pirotehnikas šova uzburto ugunspuķu izgaismotās debesis.
Jaunais gads ar vērienu sagaidīts arī Melburnā.
Ar iespaidīgu gaismas šovu Jaunais gads sagaisīts arī Japānas galvaspilsētā Tokijā – tur pilsētas centrā uz valdības ēkas sienas bija iespējams vērot īpašu gaismas instalāciju.
Iespaidīgi gaismas ziedi Jaunā gada sagaidīšanas pasākumos izgaismoja arī debesis virs Taizemes galvaspilsētas Bangkokas un Kenijas galvaspilsētas Nairobi.
Pēc traģiskās aviokatastrofas, kurā pirms dažām dienām dzīvību zaudēja vairāk nekā 100 cilvēki, klusinātā ceremonijā – bez skaļiem priekšnesumiem –, ieskandējot īpašo zvanu Seulā, Jaunais gads sagaidīts arī Dienvidkorejā.
Ar 3D šovu un uguņošanu Triumfa arkas apkaimē 2025. gads koši sagaidīts arī Francijas galvaspilsētā Parīzē.
Spožas ugunis un gaismas Jaunā gada sagaidīšanas ceremonijā priecējušas arī Ķīnas galvaspilsētas Pekinas iedzīvotājus un pilsētas viesus.