Partijas prezidija sekretāra pirmais vietnieks Andrejs Isajevs paziņoja, ka ne katra protestētāju prasība uzreiz jāizpilda. Viņš pauda, ka medijos izskanējušie paziņojumi liecina, ka daļa opozīcijas vienkārši izmanto cilvēku neapmierinātību "savu šauro savtīgo interešu un mērķu sasniegšanai". Viņaprāt, šāda rīcība noved pie tā, ka iepriekš aktīvi pilsoņi vairs nevēlas apmeklēt mītiņus, ziņo "Interfax".
Domes deputāts no "Vienotās Krievijas" Aleksandrs Hinšteins opozīcijas rīcību mītiņos nosauca par "normālu". "Uzskatu, ka opozīcijas pastāvēšana liecina par valsts veselību. Un faktu, ka varas iestādes nelika šķēršļus mītiņiem ne šodien, ne iepriekš, es varu tikai apsveikt, jo arī tas liecina par mūsu politiskas sistēmas briedumu un par stipru vadītāju pozīciju," pauda Hinšteins.
Cits deputāts Roberts Šlegeļs notikušo vērtējis negatīvāk, norādot, ka sestdien Maskavā notika arī citi mītiņi, kuros Saharova laukumā sapulcējušos vēlēšanu falsificēšanas pretiniekus sauca par "oranžu spitālību", ar kuru jācīnās. Viņš arī paziņoja, ka Saharova laukumā neredzēja nevienu līderi, kas būtu spējīgs kļūt par vadošo figūru. "Un beigās pilnīgi nav skaidrs, kāds ir konstruktīvs iznākums. Izgājuši, parunājuši, pabļaustījušies, aizgājuši... Nebija interesanti," rezumēja Šlegeļs.
Krievijas Federācijas padomes loceklis, partijas vēlēšanu pārkāpumu uzraudzības darba grupas loceklis Ruslans Gatarovs atzīmēja, ka mītiņā bija "dažādi cilvēki, arī pieklājīgas sejas, un pietiekami daudz". Taču viņš piebilda, ka praktiski visus politiķus, kuri uzstājās mītiņā, pūlis izsvilpa. "Cilvēki nedzirdēja to, ko vēlējās dzirdēt. Opozīcija runā par to, par ko tā vēlas runāt, bet cilvēki grib dzirdēt citu," pieļāva senators.
Valsts Domes Izglītības komitejas priekšsēdētāja vietnieks Vladimirs Burmatovs savukārt apgalvoja, ka nekas jēgpilns sestdienas mītiņos neizskanēja, bet niknu saukļu un bļaustīšanās bija daudz.
Jau vēstīts, ka Krievijas galvaspilsētā sestdien vairāki tūkstoši cilvēku pulcējās protesta akcijā pret Valsts domes vēlēšanu rezultātu falsificēšanu. Policija ziņo par 30 000 akciju dalībnieku, rīkotāji - par 120 000, bet neatkarīgie novērotāji - par aptuveni 70 000 protestētāju.
Mītiņa beigās opozīcijas pārstāvis Vladimirs Rižkovs nolasīja rezolūciju ar sešām prasībām. Akcijas dalībnieki pieprasa atbrīvot politieslodzītos, pārskatīt 4.decembrī notikušo Valsts domes vēlēšanu rezultātus, atbrīvot no amata Čurovu un izmeklēt viņa darbību, kā arī sodīt visus falsifikācija vainīgos. Tāpat protestētāju rezolūcijā pieprasīts reģistrēt visas opozīcijas partijas, padarīt likumus demokrātiskākus un sarīkot jaunas vēlēšanas, kuru norisi kontrolētu vēlētāju apvienības.
Dažādi gājieni, mītiņi un demonstrācijas notika arī citās Krievijas pilsētās.
4.decembra Valsts domes vēlēšanās "Vienotā Krievija" uzvarēja, iegūstot 49,3% vēlētāju atbalsta, tomēr Valsts domē partija zaudēja 77 vietas. Opozīcija norāda, ka arī šis rezultāts ir panākts ar krāpšanos un reālais atbalsts Putinam un viņa partijai ir krietni vien mazāks.
Par vēlēšanu norises pārkāpumiem ziņoja ne tikai starptautiskie un vietējie vēlēšanu novērotāji un opozīcijas aktīvisti, bet arī Valsts domē iekļuvušās Komunistiskās partijas un "Taisnīgās Krievijas" līderi Genadijs Zjuganovs un Sergejs Mironovs. Zjuganovs pavēstīja, ka "Vienotā Krievija" sev pieskaitījusi par 15% vairāk balsu, nekā bija patiesībā, solot izmeklēt vēlēšanu rezultātus visos reģionos. Savukārt Mironovs paziņoja, ka vislielākā krāpšanās notikusi Sanktpēterburgā.
Pret vēlēšanu rezultātiem visā Krievijā protestē tūkstošiem cilvēku. Vislielākā protesta akcija notika 10.decembrī Maskavā, kad pulcējās desmitiem tūkstoši cilvēku.