Protestētāji sagaidījuši Salo pie ieejas ēkā un, nelaižot amatpersonu uz kabinetu, likuši uzrakstīt demisijas iesniegumu. Kad gubernators dokumentu uzrakstījis, protestētāju pūlis pašķīries un ļāvis Salo iet.
Salo pēc neilga laika gan paziņoja, ka lūdz šo piespiedu kārtā uzrakstīto dokumentu neņemt vērā.
"Es biju un esmu uzticīgs Ukrainas prezidentam, piekrītot viņa valstiskajai pozīcijai, viņa centieniem panākt Ukrainā mieru un stabilitāti," paziņoja gubernators.
Jau ziņots, ka Ukrainā notiek pret valdību vērti protesti un nemieri Kijevā. Vardarbīgas sadursmes Gruševska ielā galvaspilsētā notiek kopš 19. janvāra, tajās cietuši simtiem cilvēku, ir arī bojāgājušie. Tikmēr galvenā pret valdību noskaņoto demonstrantu pulcēšanās vieta ir Neatkarības laukums.
Novembra beigās Viļņā notikušajā Austrumu partnerības samitā Ukrainas prezidents Viktors Janukovičs neparakstīja asociācijas līgumu ar ES, un kopš tā brīža Kijevā norisinās opozīcijas protesta akcijas.
Starptautiskās politikas eksperti un daudzi ārvalstu diplomāti ir pārliecināti, ka šī Ukrainai ir izšķiroša cīņa par to, vai saistīt savu nākotni ar Eiropu un Rietumu vērtībām, vai arī palikt Krievijas ietekmes zonā, kura cer uz Kijevas dalību Kremļa iniciētajā Muitas savienībā.