"Kiberpartizāni" kā pierādījumu veiksmīgam uzbrukumam publicējuši ekrānuzņēmumus no rezerves servera datu iznīcināšanas procesā. Vienlaikus grupējums uzsver, ka nav aizticis drošības sistēmas un automātiku, lai neizraisītu avārijas situācijas.
Hakeri izvirzījuši prasību pārtraukt Krievijas spēku ievešanu Baltkrievijā un 50 politieslodzīto atbrīvošanu.
Janvārī Krievija un Baltkrievija izziņoja kopīgas militārās mācības "Sabiedroto apņēmība", kas notikšot līdz februāra beigām. Krievijas spēki tiek pulcināti netālu no Baltkrievijas robežas ar Ukrainu, kas rada bažas par to iesaisti iespējamā Krievijas iebrukumā Ukrainā.
Bažas par iespējamu Krievijas iebrukumu Ukrainā pastāv kopš novembra. Krievijā pie Ukrainas robežas tiek novērota karaspēka un tehnikas pulcināšana, savesto karavīru skaits tiek lēsts uz 127 tūkstošiem. Savukārt Maskava no ASV un NATO pieprasa īpašas "drošības garantijas", kas ietver NATO nepaplašināšanos uz austrumiem un spēku atvilkšanu no alianses jaunākajām dalībvalstīm, pretējā gadījumā solot īstenot "militāri tehniskus pasākumus".
Krievija jau 2014. gadā okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu un Krievijas atbalstītas bruņotas bandas pārņēmušas atsevišķas teritorijas Ukrainas austrumos, tāpēc faktiski karš Ukrainā notiek jau septiņus gadus.