Sakārto ķermeni un prātu. Linda Leen par dzīves kvalitāti un veģetatīvās distonijas pieredzi
Foto: Liene Pētersone

Galvas reiboņi, sirdsklauves, trīcošas rokas un elpas trūkums – tās ir tikai dažas no pazīmēm, kas raksturo veģetatīvo distoniju. Protams, saskaroties ar šiem simptomiem, nevajadzētu uzstādīt sev diagnozi, nekonsultējoties ar ārstu. Tomēr, ja ciet no veģetatīvās distonijas, noderīgi var būt ne tikai speciālistu ieteikumi, bet arī līdzcilvēku pieredze. Par to, kas palīdzējis dziedātājai Lindai Leen, mūziķe ir pastāstījusi ierakstā "Facebook".

Ar mākslinieces atļauju arī "Viņa" lasītājām piedāvājam iepazīties ar vairākiem vērtīgiem ieteikumiem, kas balstīti personīgajā pieredzē.

"Ik pa laikam daudzu gadu garumā es saņemu vēstules ar jautājumiem par veģetatīvās nervu sistēmas distoniju un kā ar to tikt galā. Esmu daudz atbildējusi privāti, un šovakar padalīšos arī te, ja nu kādam tieši šobrīd tas ir ļoti vajadzīgs," raksta māksliniece. "Es neesmu mediķis, šī nav panaceja un arī ne aicinājums uz diskusiju, šis ir tikai mans pieredzes ceļš, ko intuitīvi un izzinoši esmu gājusi nu jau 14 gadus. Bet vienu zinu droši – neviens nezina labāk par mums pašiem, kā mēs jūtamies, un nevienam tā nerūp mūsu veselība kā mums pašiem, tāpēc konsultējieties ar ārstiem, bet uzticieties sev. Šobrīd notiek patiešām lielas pārmaiņas veselības sistēmā pasaulē un tajā, kā pievērsties labbūšanai (well-being) kopumā jeb holistiski. Ar mērķi skatīt simptomu kā rezultātu veselai procesu ķēdītei un atrast cēloni, nevis tikai menedžēt slimību. Meklējiet, lasiet, izmēģiniet, nepadodieties!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!