<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@swarajtiwari">Swaraj Tiwari</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
"Es esmu pūce un vienkārši nevaru no rīta agrāk piecelties," frāze, ko bieži izmanto cilvēki, kas mēdz kavēt agras tikšanās vai atsakās no aktivitātēm rīta pusē. Tomēr pēdējā laikā arvien modīgāk kļūst būt par cīruli un agri celties. Daudzi cilvēki maina savu dienas režīmu pārliecībā, ka tas palīdzēs justies možākam un vairāk izdarīt.

Šoreiz skaidrojam, kāpēc cilvēki ir pārkārtojuši savu dienas režīmu tā, lai no rītiem celtos agrāk un vai tas ir palīdzējis saglabāt produktivitāti. Vaicājām arī miega speciālistam, kā režīma maiņa ietekmē cilvēka labsajūtu un vai agri celties var iemācīties arī cilvēki, kas sevi uzskata par īstām pūcēm, jo no rītiem viņiem patīk gulēt tik ilgi, cik iespējams.

Celties piecos un nepakļauties citu dienaskārtībai

Dagnija Lejiņa ir pieredzējusi sabiedrisko attiecību profesionāle, kura Latvijā rīko dažādus ambiciozus pasākumus. Savā "Instagram" profilā viņa dalījusies ar ierakstu, kurā norāda – pirms trim gadiem sākusi eksperimentu – katru rītu celties piecos no rīta. 

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!